Träskuren och bemålad figur, "Bofink". Monogramsignerad och daterad 1976. (Längd 14)
3 200 SEK | 2023-08-20 11:58 |
3 000 SEK | 2023-08-19 13:48 |
2 700 SEK | 2023-08-20 11:49 |
2 300 SEK | 2023-08-20 11:06 |
1 700 SEK | 2023-08-20 10:48 |
1 100 SEK | 2023-08-19 07:14 |
850 SEK | 2023-08-17 22:15 |
100 SEK | 2023-08-17 20:49 |
100 SEK | Startpris |