Träskuren och bemålad figur, "Ung Grönsiska". Monogramsignerad och daterad 1976. Benfäste med sprickbildning. (Längd 11,5)
3 200 SEK | 2023-08-20 11:48 |
3 000 SEK | 2023-08-19 13:48 |
2 200 SEK | 2023-08-20 11:42 |
1 700 SEK | 2023-08-19 18:52 |
1 100 SEK | 2023-08-19 10:26 |
350 SEK | 2023-08-19 07:26 |
150 SEK | 2023-08-18 22:49 |
100 SEK | Startpris |