Träskuren och bemålad figur, "Talgoxe". Monogramsignerad och daterad 1976. Stjärtfjäder med skada. (Längd 12,5)
3 200 SEK | 2023-08-20 11:57 |
3 000 SEK | 2023-08-19 13:47 |
2 500 SEK | 2023-08-20 11:42 |
1 700 SEK | 2023-08-20 10:56 |
250 SEK | 2023-08-19 13:23 |
200 SEK | 2023-08-19 00:14 |
150 SEK | 2023-08-18 22:48 |
100 SEK | 2023-08-18 18:42 |
100 SEK | Startpris |