Träskuren och bemålad figur, "Sädesärla". Monogramsignerad och daterad 1976. Stjärtfjäder med avslag och lagning. Benfäste med sprickbildning. (Längd 16)
3 200 SEK | 2023-08-20 11:47 |
3 000 SEK | 2023-08-19 13:46 |
2 200 SEK | 2023-08-20 11:23 |
1 800 SEK | 2023-08-20 10:56 |
500 SEK | 2023-08-18 19:48 |
350 SEK | 2023-08-19 00:14 |
150 SEK | 2023-08-18 18:43 |
100 SEK | 2023-08-17 20:48 |
100 SEK | Startpris |