Olja på skiva, komposition med kvinna. Signerad. Färgbortfall, färgsläpp, retuscher. (88x82)
1 500 SEK | 2023-08-20 11:37 |
1 400 SEK | 2023-08-20 11:58 |
650 SEK | 2023-08-20 11:26 |
200 SEK | 2023-08-19 18:57 |
100 SEK | Startpris |