Olja på duk, figurkomposition. Signerad. Något krackelerad. (31x32)
1 400 SEK | 2023-08-20 12:04 |
1 300 SEK | 2023-08-19 16:18 |
800 SEK | 2023-08-19 15:12 |
150 SEK | 2023-08-18 16:38 |
100 SEK | Startpris |