197. KLAAS VAN VIIEL (1841-1917)

Oljemålning på duk. Signerad. Motiv med ekipage. 65x85 cm. Duklagningar, retuscher, krackeleringar.

Varunr 247888

27 Juni 2023 19:05

Utrop 4000 SEK

2 800 SEK2023-06-15 16:45
2 600 SEK2023-06-27 18:54
1 500 SEK2023-06-27 18:26
1 300 SEK2023-06-23 17:54
1 100 SEK2023-06-15 17:25
400 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!