Oljemålning på duk. Signerad. Motiv med ekipage. 65x85 cm. Duklagningar, retuscher, krackeleringar.
2 800 SEK | 2023-06-15 16:45 |
2 600 SEK | 2023-06-27 18:54 |
1 500 SEK | 2023-06-27 18:26 |
1 300 SEK | 2023-06-23 17:54 |
1 100 SEK | 2023-06-15 17:25 |
400 SEK | Startpris |