Starkvinsglas med slipad dekor, 17/1800-tal. Snapsglas med förgylld dekor. Glas, troligen Italien, m.m. Förgyllningsslitage. Mindre beläggning. (Höjd 8-15)
1 300 SEK | 2023-07-29 21:28 |
1 200 SEK | 2023-07-28 22:45 |
500 SEK | 2023-07-28 23:23 |
150 SEK | 2023-07-28 00:53 |
100 SEK | Startpris |