Bemålad trä. Detaljer i järn. Slitage, sprickor, lagningar. (37x37)
350 SEK | 2023-07-29 22:12 |
300 SEK | 2023-07-28 15:34 |
150 SEK | 2023-07-27 22:50 |
100 SEK | Startpris |