Med handmålad dekor. Krackelering, missfärgning, lagningar, retuscher. (Högsta höjd 29)
2 100 SEK | 2023-07-30 11:18 |
2 000 SEK | 2023-07-30 10:57 |
800 SEK | 2023-07-29 21:19 |
500 SEK | 2023-07-29 19:06 |
100 SEK | 2023-07-28 20:59 |
100 SEK | Startpris |