Med klockkedja i doublé. Innerboett i metall. Urtavla missfärgad och fläckig. Slitage, sekundvisare saknas, går ej. Repor. Invändig gravyr. (Diameter 47mm, totalvikt exklusive kedja 68g.)
4 000 SEK | 2023-07-27 19:29 |
3 800 SEK | 2023-07-29 23:30 |
3 400 SEK | 2023-07-29 08:57 |
2 400 SEK | 2023-07-29 01:23 |
150 SEK | 2023-07-28 07:27 |
100 SEK | Startpris |