Bärfat, troligen Wanli. Tallrik, Kangxi, m.m. Naggar, sprickor, lagningar. (Diameter 10-24)
350 SEK | 2023-07-30 11:38 |
300 SEK | 2023-07-30 10:52 |
250 SEK | 2023-07-30 03:26 |
200 SEK | 2023-07-29 10:51 |
200 SEK | 2023-07-29 21:13 |
100 SEK | Startpris |