Kristall. Med slipad dekor. Bl.a. signerade. Antal från vänster: 11+11+11+12+10. Bruksslitage, bl.a. med nagg och beläggning. (Höjd 9-14)
450 SEK | 2023-07-30 15:14 |
400 SEK | 2023-07-30 11:57 |
250 SEK | 2023-07-27 20:09 |
150 SEK | 2023-07-28 20:44 |
100 SEK | Startpris |