Kristall. Med slipad dekor. Signerade. Bruksslitage. (Höjd 11,5)
550 SEK | 2023-07-30 12:04 |
500 SEK | 2023-07-30 12:01 |
400 SEK | 2023-07-30 08:49 |
400 SEK | 2023-07-30 10:19 |
200 SEK | 2023-07-28 18:05 |
150 SEK | 2023-07-29 20:35 |
100 SEK | Startpris |