Förgylld metall och alabaster. Sockel av svartmålad trä. Kupa i glas. Nyckel finns. Ytslitage, mindre bristningar. En figur ostadig och med lagade fötter. (Höjd inklusive kupa 49, bredd 42)
900 SEK | 2023-07-30 12:05 |
850 SEK | 2023-07-30 12:05 |
650 SEK | 2023-07-30 09:57 |
500 SEK | 2023-07-30 07:05 |
200 SEK | 2023-07-28 16:27 |
100 SEK | 2023-07-27 18:43 |
100 SEK | Startpris |