Med slipad dekor av fiskar och nät. Propp av silver. Signerad. Botten med beläggning. Repor. (Höjd 11,5)
400 SEK | 2023-07-30 03:25 |
350 SEK | 2023-07-29 15:12 |
100 SEK | 2023-07-28 06:37 |
100 SEK | Startpris |