Förnicklad skruvboett, med dekor av lok. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 60mm)
450 SEK | 2023-07-30 12:07 |
400 SEK | 2023-07-30 11:52 |
300 SEK | 2023-07-28 10:19 |
100 SEK | 2023-07-27 19:16 |
100 SEK | Startpris |