Olja på duk, älvlandskap med hus. Signerad och daterad 13. (36x52)
3 000 SEK | 2023-07-30 12:04 |
2 900 SEK | 2023-07-28 11:28 |
2 200 SEK | 2023-07-29 19:57 |
200 SEK | 2023-07-27 20:38 |
100 SEK | Startpris |