Trä. Avslut i horn, med dekor av lejonmaskaron. Slitage, enstaka lagningar, småbulor. (Längd 92)
1 700 SEK | 2023-07-30 08:23 |
1 600 SEK | 2023-07-30 08:17 |
900 SEK | 2023-07-30 01:11 |
850 SEK | 2023-07-28 12:09 |
500 SEK | 2023-07-28 00:26 |
300 SEK | 2023-07-28 10:41 |
200 SEK | 2023-07-27 23:56 |
150 SEK | 2023-07-27 19:14 |
100 SEK | 2023-07-27 17:45 |
100 SEK | Startpris |