Bronserad metall. Socklar av onyx. Stämplade. En sockel med sprickor och nagg. En figur med limrester vid fästen. Ytslitage. (Höjd 21)
4 800 SEK | 2023-07-30 09:56 |
4 600 SEK | 2023-07-30 11:18 |
3 600 SEK | 2023-07-29 16:50 |
3 000 SEK | 2023-07-30 09:26 |
2 400 SEK | 2023-07-29 18:58 |
2 100 SEK | 2023-07-29 15:01 |
1 700 SEK | 2023-07-28 21:28 |
1 600 SEK | 2023-07-28 19:13 |
1 400 SEK | 2023-07-28 18:32 |
1 100 SEK | 2023-07-28 08:55 |
100 SEK | Startpris |