Förgylld boett. Armband av läder. Går ej. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 35mm)
400 SEK | 2023-07-30 11:24 |
350 SEK | 2023-07-30 09:02 |
100 SEK | 2023-07-29 19:22 |
100 SEK | Startpris |