Fanerat i bl.a. valnöt. Lod, pendel och nyckel finns. Dekorknoppar saknas, ett sidoglas med skada, ytslitage, mindre fanerskador. (Höjd 117)
900 SEK | 2023-07-27 23:04 |
850 SEK | 2023-07-30 08:51 |
500 SEK | 2023-07-28 00:21 |
100 SEK | Startpris |