Ek. Vitlackade lådfronter. Bruksslitage, repor, enstaka stötmärken. (Höjd 24, bredd 42, djup 35)
2 100 SEK | 2023-07-30 11:46 |
2 100 SEK | 2023-07-30 11:54 |
1 500 SEK | 2023-07-30 11:46 |
1 100 SEK | 2023-07-30 11:38 |
950 SEK | 2023-07-30 11:28 |
850 SEK | 2023-07-28 23:30 |
600 SEK | 2023-07-29 19:36 |
400 SEK | 2023-07-28 12:38 |
250 SEK | 2023-07-28 11:03 |
150 SEK | 2023-07-27 20:29 |
100 SEK | Startpris |