Konstglas. Signerad "Kosta 98551 Vallien". Ställning av vitmålad trä och metall. Den påklippta dekoren undertill med naggar och småsprickor. (Längd 39)
3 600 SEK | 2023-07-30 12:02 |
3 400 SEK | 2023-07-30 12:00 |
2 000 SEK | 2023-07-29 21:33 |
1 900 SEK | 2023-07-29 11:59 |
650 SEK | 2023-07-28 15:10 |
550 SEK | 2023-07-28 20:42 |
450 SEK | 2023-07-28 14:28 |
400 SEK | 2023-07-27 21:32 |
400 SEK | 2023-07-28 10:54 |
300 SEK | 2023-07-27 23:09 |
100 SEK | Startpris |