Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Monteringar i mässing. Fotfäste med lagningar. (Höjd 52)
2 700 SEK | 2023-07-30 12:04 |
2 600 SEK | 2023-07-30 12:09 |
2 400 SEK | 2023-07-30 12:02 |
250 SEK | 2023-07-28 21:17 |
200 SEK | 2023-07-28 12:27 |
100 SEK | Startpris |