Kant med reliefdekor. Stämplade. Krackelering, naggar. (Diameter 24,5)
1 400 SEK | 2023-07-30 08:59 |
1 300 SEK | 2023-07-30 11:31 |
1 100 SEK | 2023-07-30 08:49 |
950 SEK | 2023-07-28 22:52 |
750 SEK | 2023-07-28 13:54 |
600 SEK | 2023-07-28 14:37 |
500 SEK | 2023-07-27 23:29 |
100 SEK | Startpris |