Olja på träskiva, motiv med Sankt Barbara. Krackelering, färgbortfall, träskivan lagad. (36x31)
1 200 SEK | 2023-07-29 22:18 |
1 100 SEK | 2023-07-28 19:11 |
1 000 SEK | 2023-07-28 16:17 |
500 SEK | 2023-07-28 12:04 |
300 SEK | 2023-07-28 10:23 |
150 SEK | 2023-07-27 21:52 |
100 SEK | 2023-07-27 21:02 |
100 SEK | Startpris |