Rostfritt stål. Bordsknivar 7st, bordsskedar 6st, bordsgafflar 8st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 9st, smörknivar 2st, dessertskedar 4st, kaffeskedar 4st samt serveringsbestick 5st. Bruksslitage, repor, fläckar. (Knivarnas längd 20,5)
1 000 SEK | 2023-07-30 10:50 |
950 SEK | 2023-07-30 08:08 |
950 SEK | 2023-07-30 10:38 |
400 SEK | 2023-07-28 08:46 |
150 SEK | 2023-07-28 00:13 |
100 SEK | Startpris |