Med reliefdekor. Ostämplad. Lagningar, gravyr. (Innerdiameter 16,5mm, vikt 4,7g.)
2 600 SEK | 2023-07-30 08:53 |
2 500 SEK | 2023-07-30 11:42 |
2 100 SEK | 2023-07-30 00:20 |
1 800 SEK | 2023-07-27 16:09 |
1 800 SEK | 2023-07-27 16:19 |
100 SEK | Startpris |