Med tryckt dekor och förgyllning. Mattallrikar 12+12, djupa tallrikar 13st, förrättstallrikar 6st, uppläggningsfat 7st, tekoppar med fat 8st, terrin, kanna, m.m. Förgyllningsslitage. Några delar med skador och naggar. (Mattallrikarnas diameter 26,5)
900 SEK | 2023-07-30 11:28 |
850 SEK | 2023-07-30 12:04 |
600 SEK | 2023-07-30 09:32 |
400 SEK | 2023-07-29 12:07 |
300 SEK | 2023-07-29 10:26 |
100 SEK | 2023-07-28 00:10 |
100 SEK | Startpris |