Med slipad och förgylld dekor. En fot med stötspricka. Enstaka smärre nagg. (Höjd 11-16)
750 SEK | 2023-07-30 12:04 |
700 SEK | 2023-07-30 11:57 |
550 SEK | 2023-07-28 21:19 |
500 SEK | 2023-07-28 20:47 |
100 SEK | Startpris |