Kaffekoppar 12st, kaffefat 12st samt assietter 12st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Kopparnas höjd 7, diameter 7)
1 000 SEK | 2023-07-28 12:22 |
1 000 SEK | 2023-07-28 23:54 |
900 SEK | 2023-07-28 08:21 |
600 SEK | 2023-07-28 07:29 |
100 SEK | Startpris |