Fanerat i mahogny. Svärtade detaljer. Lod, pendel och nyckel finns. Dekorbortfall. Slitage, mindre avslag. (Höjd 112)
950 SEK | 2023-07-27 23:00 |
900 SEK | 2023-07-30 08:48 |
600 SEK | 2023-07-28 07:16 |
500 SEK | 2023-07-28 00:08 |
100 SEK | Startpris |