Stengods. Med försilvrad dekor. Stämplad. Ytslitage. (Diameter 13)
850 SEK | 2023-07-30 10:42 |
800 SEK | 2023-07-30 08:53 |
250 SEK | 2023-07-30 05:51 |
200 SEK | 2023-07-29 17:21 |
100 SEK | Startpris |