Fanerat i bl.a. alm. Med beslag i mässing. Fyra invändiga behållare med skjutlock. Nyckel finns. Slitage, låsskylt saknar några spikar. (Höjd 7, 21x12)
2 000 SEK | 2023-07-30 12:03 |
1 900 SEK | 2023-07-28 11:51 |
1 600 SEK | 2023-07-29 07:59 |
1 400 SEK | 2023-07-28 19:12 |
1 200 SEK | 2023-07-28 11:13 |
1 000 SEK | 2023-07-27 19:00 |
800 SEK | 2023-07-27 16:46 |
400 SEK | 2023-07-27 16:12 |
100 SEK | Startpris |