Med handmålad dekor och förgyllning. Förgyllningsslitage, fläckar, senare propp. (Höjd 12)
600 SEK | 2023-07-30 11:57 |
550 SEK | 2023-07-30 10:53 |
500 SEK | 2023-07-27 19:14 |
500 SEK | 2023-07-27 21:53 |
250 SEK | 2023-07-27 17:05 |
100 SEK | Startpris |