Horn och läder. Blad av stål. Signerad. Lädret med slitage, fläckar. (Längd 29)
1 600 SEK | 2023-07-30 11:45 |
1 500 SEK | 2023-07-30 11:44 |
1 400 SEK | 2023-07-30 09:50 |
900 SEK | 2023-07-30 05:48 |
850 SEK | 2023-07-29 21:31 |
450 SEK | 2023-07-28 19:04 |
400 SEK | 2023-07-28 13:30 |
350 SEK | 2023-07-28 13:02 |
300 SEK | 2023-07-28 00:06 |
100 SEK | 2023-07-27 23:33 |
100 SEK | Startpris |