Delvis emaljerade och förgyllda. Textila band. Enstaka emaljskador. (Totalbredd 85mm)
900 SEK | 2023-07-30 11:57 |
850 SEK | 2023-07-30 02:36 |
800 SEK | 2023-07-28 21:15 |
800 SEK | 2023-07-29 00:35 |
350 SEK | 2023-07-28 09:40 |
100 SEK | Startpris |