Förgylld koppar. Lock och botten i glas, med bl.a. handmålad figur. Bottenringen lös. Slitage, mindre bristningar och bulor. (Diameter 6)
1 000 SEK | 2023-07-28 17:26 |
1 000 SEK | 2023-07-30 07:23 |
200 SEK | 2023-07-27 19:27 |
100 SEK | Startpris |