Mahogny. Krönt med maskaron. Svarvade dekorer. Lod, pendel och nyckel finns. Sekundvisare saknas. Fanerskador, avslag. (Höjd 130)
1 100 SEK | 2023-07-30 08:08 |
1 000 SEK | 2023-07-30 08:47 |
600 SEK | 2023-07-28 07:15 |
500 SEK | 2023-07-28 00:05 |
100 SEK | Startpris |