Fanerat. Konturerad form. Uppfällbart lock, invändigt med fyra flaskor. Nyckel saknas. Flaskor delvis ej ursprungliga. Fanerskador, sprickor. (Höjd 38)
900 SEK | 2023-07-30 11:46 |
850 SEK | 2023-07-30 11:48 |
750 SEK | 2023-07-29 20:29 |
700 SEK | 2023-07-29 10:48 |
650 SEK | 2023-07-27 17:38 |
200 SEK | 2023-07-27 23:20 |
100 SEK | 2023-07-27 16:11 |
100 SEK | Startpris |