Träskuren och bemålad. Signerad och daterad 2007. (Höjd 50)
2 600 SEK | 2023-07-30 07:57 |
2 500 SEK | 2023-07-30 11:55 |
1 600 SEK | 2023-07-29 18:48 |
750 SEK | 2023-07-28 14:27 |
700 SEK | 2023-07-28 17:32 |
600 SEK | 2023-07-25 17:15 |
600 SEK | 2023-07-28 08:20 |
100 SEK | Startpris |