Klarglas. Signerad. Stötmärke, mindre repor. (Höjd 28,5)
2 800 SEK | 2023-07-30 11:06 |
2 700 SEK | 2023-07-28 14:35 |
150 SEK | 2023-07-27 22:54 |
100 SEK | Startpris |