Olja på duk, månbelyst landskap. Signerad. Smärre repor. (99x72)
3 400 SEK | 2023-07-28 12:28 |
3 200 SEK | 2023-07-30 11:59 |
2 900 SEK | 2023-07-30 11:46 |
2 500 SEK | 2023-07-29 20:01 |
1 500 SEK | 2023-07-28 11:19 |
950 SEK | 2023-07-28 10:13 |
850 SEK | 2023-07-28 06:34 |
250 SEK | 2023-07-27 18:49 |
100 SEK | Startpris |