Plast. Med genombruten dekor. Stämplade. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter ca.50)
1 500 SEK | 2023-07-30 11:57 |
1 400 SEK | 2023-07-28 06:47 |
1 100 SEK | 2023-07-30 11:50 |
750 SEK | 2023-07-30 11:30 |
450 SEK | 2023-07-28 14:29 |
150 SEK | 2023-07-28 00:58 |
100 SEK | 2023-07-27 16:48 |
100 SEK | Startpris |