Låda i ek. Tratt av bemålad plåt. Ytslitage, repor, låda med sprickor. (Höjd 65)
2 300 SEK | 2023-07-30 12:01 |
2 200 SEK | 2023-07-30 06:43 |
1 900 SEK | 2023-07-29 23:04 |
1 400 SEK | 2023-07-29 15:42 |
1 200 SEK | 2023-07-28 15:36 |
1 000 SEK | 2023-07-27 19:51 |
400 SEK | 2023-07-27 23:19 |
150 SEK | 2023-07-27 19:34 |
100 SEK | 2023-07-27 19:14 |
100 SEK | Startpris |