Ek. Med fem lådor. Nyckel finns. Fläckar, skivan blekt, ställvis med fanerskador. (Höjd 88, bredd 76, djup 43)
2 100 SEK | 2023-07-30 13:02 |
2 000 SEK | 2023-07-30 11:43 |
1 300 SEK | 2023-07-30 12:02 |
750 SEK | 2023-07-30 01:41 |
700 SEK | 2023-07-30 11:10 |
500 SEK | 2023-07-30 00:12 |
250 SEK | 2023-07-28 23:05 |
150 SEK | 2023-07-28 12:29 |
100 SEK | 2023-07-28 10:26 |
100 SEK | Startpris |