Vitmålad. Tvådelad. Kannelerade hörn och ben. Tre lådor samt skrivklaff med inredning. Nyckel finns. Nyckelskylt medföljer lös. Senare bemålning, renoverad, slitage, en kortsida med ytskador, färgbortfall. (Höjd 121, bredd 130, djup 53)
2 300 SEK | 2023-07-30 12:05 |
2 200 SEK | 2023-07-30 10:49 |
1 800 SEK | 2023-07-29 16:04 |
1 400 SEK | 2023-07-29 23:01 |
550 SEK | 2023-07-28 19:36 |
350 SEK | 2023-07-29 06:18 |
150 SEK | 2023-07-28 18:44 |
100 SEK | Startpris |