Teak. Med två skjutdörrar och fyra lådor. Mörkbetsade ben. Ytslitage, en bakre sidokant med mindre fanerskada. (Höjd 74, bredd 170, djup 42)
2 900 SEK | 2023-07-30 07:34 |
2 800 SEK | 2023-07-30 08:02 |
1 800 SEK | 2023-07-28 15:31 |
1 600 SEK | 2023-07-30 00:11 |
1 400 SEK | 2023-07-29 17:26 |
1 200 SEK | 2023-07-28 18:43 |
1 000 SEK | 2023-07-27 21:40 |
250 SEK | 2023-07-28 12:28 |
100 SEK | Startpris |