Mahogny. Med fyra lådor, varav den övre med skrivinredning. Skiva av sten. Draghandtag och nyckelskyltar av mässing. Benen sannolikt kortade. Skiva med naggar och repor. Mindre kompletteringar. (Höjd 80, bredd 110, djup 60)
1 500 SEK | 2023-07-30 08:49 |
1 400 SEK | 2023-07-28 12:33 |
1 100 SEK | 2023-07-30 00:09 |
300 SEK | 2023-07-28 01:13 |
100 SEK | 2023-07-27 20:51 |
100 SEK | Startpris |